merqür  sevgilimin burcu  rüyamda  gezegenler  müzik tarot  editör  üyelik  doğum haritası  contact


 günlük falınız    haftalık falınız    aylık falınız

 

 

Anasayfa

 

DOĞUM HARİTASI

 

 

Doğum haritası nedir? Astrolojik doğum haritası, sizin doğduğunuz andaki gökyüzündeki gezegenlerin, evlerin ve burçların konumlarıdır. Gökyüzü her zaman hareket halinde ve gezegenlerin yaptıkları açılar, bulundukları burçlar, evler sizin kişiliğinizi ve kaderinizi şekillendirir.

 

Doğum haritasının önemi nedir? Her şeyden önce kendinizi anlamanıza ve sevmenize yardımcı olur. Size kim olduğunuzu söyler. Doğru seçimler yapmanızı sağlar. Özellikle bilinçli anne, babalar çocuklarının geleceklerini sağlıklı bir şekilde yönlendirebilmek için mutlaka küçük yaşlarda doğum haritalarını çıkarttırmalılar. Çünkü, doğum haritasında kişinin en başarılı olacağı dallar ve yetenekleri çok net ortaya çıkıyor. Ve gençler, size en uygun mesleği seçmede inanılmaz yardımcı oluyor. Aşk ilişkileriniz, yaşadığınız problemlerin kökeni, hepsi doğum haritasının yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor. Eğer seçimler arifesindeyseniz ve yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle doğum haritanızı çıkarttırınız. Yurt dışındaki astroloji danışma merkezleri işlerini çok ciddi bir biçimde sürdürüyorlar. Ünlü starlardan, politikacılara kadar herkes astrolojinin yol göstericiliğinden faydalanıyorlar.

 

Astroloji, iletişim çağıyla misyonunu değiştirdi mi? Budan yüzyıllar önce astrolojinin yol göstericiliğinden sadece krallar ve soylu kişiler faydalanıyorlardı. Yıldızlarla iletişim kurarak tahminlerde bulunmak, ancak krallara yakışırdı. Ama 2000'li yıllarda doğan herkes, eşitlik ve bireyselliğini kavradığından itibaren artık bir kraldır. 2000'li yılların getirdiği esneklik bize şunu fısıldıyor; kral olarak doğmamış olabilirsiniz ama bu kral olarak ölmeyeceğiniz anlamına gelmez. Astroloji bize, doğduğunuz andaki gökyüzü olaylarıyla, ileride sizin kim olacağınızı söylüyor. Ama sen bir kral olduğunu bilmeden de ölebilirsin. Burada anlatmak istediğim; kim olduğunu, yeteneklerini, neler yapabileceğini, davranışlarının kaynağını ve sosyal statünü, aşktaki şansızlığını astroloji %100 kesin, doğru sonuçlarla size sunuyor.

 

Eğer şu sıralar yaşamınızda belirsizlikler varsa? Doğum haritanızdaki bilgilerle size en uygun ve doğru seçimleri yapabilirsiniz. Doğru seçimler sizi mutluluğa götürecektir. İçinizdeki çelişkileri bir nebze olsa hafifletip, geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayacaktır.

 

Doğum Haritasını nasıl çıkarttıracaksınız? Doğum haritası için doğum yeri, saati ve tarihi gerekmektedir. 

 

Doğum haritasını çıkarmak için gerekenler;

 1-Doğum yeri

 2-Doğum saati (gündüz, gece, saat, dakika)

 3-Doğum tarihi (yıl, ay, gün)

 


 

 

 

    Dünyanın en iyi bestecilerinden biri olan  Beethoven'nın doğum haritasından kısa veriler sunuyoruz.

 

Beethoven'nın haritasında çıkan en belirgin özellikleri;

   Ünlü besteci Beethoven haritasından, gerçekten çok hırslı ve aynı zamanda hayat dolu, evrensel aşk ve dünya barışını düşünen bir adam olduğunu  ortaya çıkıyor.

 

Hayat felsefesi ise, beni sınırlamayın! Özgürlüğüne çok düşkün. Bu yüzden, o hiç evlenmemiş.

Bazen insanlarla arasına mesafe koyuyormuş.

Ve bazen de bencil ve inatçı biriymiş.

İsabetli tahminlerde bulunurmuş.

Araştırmalar yapıp yorgun düşermiş.

Aslında temiz saf düşünceli biri, ama gerçek düşüncelerini dışa vurmakta hep zorlanmış. Bazen cimri olabiliyormuş.

Onurlu ve gururlu.

Kendisini güvende hissetmek için parasal bakımdan güçlü olması gerektiğine inanıyormuş. Bu yüzdende hırslı ve tutucu.

Kendi işlerini iyi yönetirmiş.

Büyük organizasyonlarda kontrolü elde tutma gibi bir hastalığı varmış ve tüm bulunduğu organizasyonlarda başarıyla yer almış.

Lider olmak ne pahasına olursa olsun, lider olmak.

Dışardan hep saygı ve ilgi beklermiş.

Pek esprili biri olmamasına karşın, eğlence alanlarında ve yöneticilikte gerçek bir yetenek.

Aşk hayatında haritasında hayal kırıklıkları ve çocuklarıyla problemli gözüküyor.

Uranüs yüzünden müzik yeteneği ön planda.

Aşırı kıskançmış. Yenilikleri çabuk kabulleniyor, tüm bunların dünya için olduğunu düşünüyormuş.

İnatçı ve dürüst.

Gerçek bir idealist.

Sorumluluk alırken bazı problemleri olmuş, bu yüzden uyuşturucu yada alkol bağımlısı olabilir (Beethoven çok içki içermiş)

Son olarak hırslı , tuttuğunu koparan, kalıcı biri, maddiyata düşkün, aşkta şanssız ve melankolik.

Kendi için pek iyi bir adam değilmiş, ama dünya için eşsiz bir besteci ve sanatçı oldu.

 

    Üstün yetenekli, yaratıcı insanlar; harika ve çok mutlu insanlar değiller, tam tersine yaralı ve bu yaralarını bir yerden akıtma isteği duyuyorlar.  Maddiyatta düşkünlükleri onları daha çok hırslandırıyor.