Contact! Burckolik, 2001 yılından bu yana internet üzerinden binlerce insana ulaştı ve ulaşmaya devam edecek.                                                                                                   Anasayfa
Burçkoliği oluştururken ki amacımız, İnternetin bize sağladı en büyük lütuftan faydalanarak iyi hizmet vermeye gönüllü olmaktı. 21. yüzyıl  İletişim çağıdır. Bizde bu yüzyılın insanları olarak bu avantajı en iyi şekilde değerlendirmeyi planlıyoruz. 

Bu amaç doğrultusunda, Gizem dünyasına yeni bir pencere açmak, Newmedia ve internetin meydana getirdiği  kültürel bakışı yakalamak ve elektronik iletişimi ekrandan çıkarıp, daha verimli yapmak tek dileğimiz. Bu yaklaşımı benimseyen tüm astroloji ve gizem düşkünlerini burçkoliğe bekliyoruz. 
        
                     

 

 

 

 

 

 

 

   Burckolikle iletişime geçerek, kısa öz geçmişinizi, ilgi alanlarınızı ve kendinizi bize tanıtabilirsiniz. Rüyalarınızı yazabilir, başınızdan gen ilgi olaylara cevap arayabilirsiniz. Bize ulaşmak in burckolik@yahoo.co.uk  adresine      e-mail  gönderebilirsiniz.

    

 2003 www.burckolik.com