Nergis TUNCİL 

Merhaba sevgili takipçilerim, burçkolik 16 yıldan beri varlığını sürdürmekte. 2001 yılının 16 kasımında bu siteyi kurdum ve o zamandan beri bağımız sürmekte. Kimi okurlar zamanla dosta dönüştü benim için, çok teşekkür ederim hepinize, varlığınıza şükür.

2013 yılından bu yana spritüel rehber olarak da çalışıyorum ve bini aşkın kişiyle seans yaptım. 5 yıl olmuş... Meditasyonların fiyatlarında indirim yaptım, hazır olanlarınız varsa bu buluşma için gelsin diye. Bu çalışmalar için hazır olmak çok önemli. Yüksek Benliğiniz size kılavuz olacaktır. O, en kritik anlarda ortaya çıkan bir iç ses, yönlendirme gibidir. Hazırsanız buluşma için bana geleceksinizdir sevgiyle. Çok yoğun olmama karşın buradan da artık öncelik koyuyorum. Mail atıp ön bilgi alabilirsiniz, telefonda bir ön konuşma yapıyoruz nasıl olduğunu anlatıyorum, biraz anlatmak zor, deneyimlemek gerek, o nedenle seansa katılanlar katılması gerekenlere ulaşıyor çalışma sonrasında. Tanışma ve konuşmadan sonra sizinle gün ve saat kararlaştırıyoruz seans için. Bronz seans alacaksınız 180 lira oldu ücreti. Bir kere almanız da yeterli oluyor, sonra devam da edebilirsiniz. Belirttiğim gibi hazır olmak önemlidir. Bu çalışmalara Reiki alanlar, kendi içsel yolcuğuna önem verip çeşitli kanal bilgilerini aktaran kitapları okumuş olanlar ya da tamamen kendi kendini aşmış, yaratıcıyla güçlü bir bağ kurmuş olanlar, kendi iç sesinin ayrımına ulaşmış olanlar geliyor. Her şey birbiriyle bağlantılı... Bir iç bilgi olarak hazır olup olmadığınızı bileceksiniz. Fakat belki iki ay sonra hazır olabilirsiniz, belki bir yıl sonra ya da şimdi... Sürpriz olmayacak. Hayatınızdaki taşlar yerli yerine oturacak, kendinizi ve yaşamdaki duruşunuzu üstü örtülmüş nedenleriyle daha iyi anlayacaksınız. Neden dünyadasınız? Varlığınız neye hizmet ediyor? Niçin böyle bir yaşamı deneyimleyerek diğerleriyle ilerlemeyi seçtiniz. Anneniz, babanız, kardeşiniz, eşiniz... Ruhlarımız yaslı, dünya bir okuldu. 

Özel olarak Reiki almak ya da yoga yapmak isteyenler de bana ulaşabilirler.  Neyle ilgilendiğinizi maile başlık olarak atın size yardımcı olacağım nergistuncil@yahoo.com

 
 

 

TAROT HAFTASI

Tarot haftaları başlıyor... Yeni baktıracaklar için ücret 120 lira. Daha önce baktırmış olanlar ve tanıdıkları için 80 lira... Tarot için fırsatı kaçırmayın... 
     

Gereken bilgilere nergistuncil@yahoo.com adresine ''Tarot'' başlıklı mail atarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

IŞIK MEDİTASYONLARI


Yaşam amacınızı öğrenmek ister misiniz?

Geçmiş yaşamlarınızdan size miras kalan ve bu yaşamınızı etkileyen güçlerinizi ve de korkularınızı. Sınavlarınızı ve döngülerinizi?

Bedensel enerjinizi yükselterek kendi özünüzle birleşmeyi?

Evrenle bütünleşmeyi?
Ruhunuza dokunmayı ve kapılardan geçmeyi?
Kendinizi sevmeyi ve sevgiyle yol almayı?
Şakralarınızı parlak renklere kavuşturmayı, uyumlu çalışmalarını sağlamayı?
Yorucu, stresli, gerilimli, zorluklarla dolu mücadelelerinizi aşmayı?
Var oluşunuzun özünü kavrayarak gerçekten istediğiniz yaşama, yüksek benliğinize kavuşmayı?

Gerçek motivasyonu sağlamayı?
Özgürleşerek başarıyı ve aşkı kendinize çekmeyi?

Anda mucizeler yaratmayı ister misiniz? Cevabınız EVET’se, gelin.

 

Size çok özel bir kapıdan geçmeyi sunuyorum, ilahi bir kapı

 

İşte Programlar: 

Bronz Seans: Bir gün içersinde kendinizi yenileyeceğiniz, geçmişle barışacağınız, hayatınızdaki düğümlerden, blokajlardan ve sizi aşağı çeken durumlardan arınabileceğiniz bir çalışmadır. Hayatınızın gidişatına yönelik tıkanıklıkları açmak için sorular ve cevaplarla pek çok konuyu netleştirebilir, Olayların ve ilişkilerin kök nedenlerinin bilgisine ulaşabilirsiniz. Yaşantınızı yeni seçimlerinizle iyileştirebilirsiniz. Mutluluk en baştan inşa edilebilir hatırlayın.
Çalışmanın ücreti: 180 liradır.

Kristal Aura Temizliği: Yaşamsal bağlarınızı güçlendiren bir arınma uygulamasıdır. Enerji alanınızdaki kalıntılar ve birikintiler temizlenir. Kendi ışığınızı saf biçimde yansıtabilir ve yaşayabilirsiniz. Kuş gibi hafiflersiniz.
Süresi iki saattir, bazı durumlarda uygulama uzayabilir.
Ücreti 250TLdir

Gümüş Işık: Bu meditasyon uygulamasına enerjisini ve yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler katılabilir. Ruhsal gücünüzü kavramanız yapabileceklerinizin sınırını genişletir ve bekleme sürecinden çıkmanızı, kendinizi anlamanızı ve keşfetmenizi, evrenle bütünleşmenizi sağlar.
Süresi bir haftadır ve ücreti: 480TLdir

Altın Işık: Bir aylık bir özel bir meditasyondur. Sonrasında talep ve ihtiyaçlara göre esnek bir düzende aralıklarla devam edilebilir. Yaşantısında pek çok açık durum, koşul ve enerjiye maruz kalanlar bu hizmeti alabilirler. Moral, motivasyon, huzur, odaklanma, stresten korunma, duygu kontrolü, yaşam sevinci, verimlilik, güven. Bu özel kozmik meditasyon zaman aralığı dar olan kişiler, yorucu, bıkkınlık verici koşul ve hislerle baş edemeyenler katılabilir.

Çoğunluğa hitap eden kişiler için uygundur. Yöneticiler. Sporcular. Oyuncular. Doktorlar. Müzisyenler gibi gün boyunca çeşitli karmaşık enerjilerin tesiri altında kalanlar...
Süresi bir aydır ve ücreti: 1800TLdir.

Açıklama:
Bu meditasyon tekniği sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun evinizden programlara katılabilirsiniz. Bu meditasyonla elde edilmeyi amaçlanan sonuçlar kişiye özeldir. Benimle yapacağınız diyaloglar sayesinde pek çok şey öğrenebilirsiniz ruhsal gelişiminiz hakkında. Ayrıca geçmiş yaşam deneyimlerinizle ilgili bilgiler de edinebilirsiniz.

Çalışmaları ben yönetiyorum, Nergis Tunçil rehberiniz olacak. Bana destek olacak aura ve kozmik enerji uzmanları ise Banu Altuğ ve Kaingama.

 
Katılmak istediğiniz programın başlığını yazarak bana mail atın hemen başlayalım...

nergistuncil@yahoo.com

  

 

 

 

 

 

Doğum Haritası Analizi    
 
Hayatta bir kere yaptıracağınız bir şey, sadece kendiniz için... 
 

   Olumlu ve olumsuz birçok açı, gezegensel konum altında doğuyoruz. Doğum haritamızdaki bilgiler yol gösterici bir özelliğe sahip. İş, aşk, aile, sağlık, arkadaşlıklar, para gibi konularda nelere dikkat etmemiz, enerjileri nasıl doğru kullanmamız gerektiğini işaret ediyor. Hangi çizgide rahat ilerleyebiliriz, hangi alanlarda başarılı olabiliriz, ilişkileri daha verimli ve iyi nasıl kılabiliriz kişinin doğum haritasına bakarak öğrenebiliyoruz.

   Hayata, yaşama destek verici yönleri öne çıkartarak doğum haritası analizini geliştirdim. Kısa, öz ve net öğütler, dikkat edilmesi gereken noktalar, yapılması ve yapılmaması gereken hususlar gibi oldukça faydalı. Yıllardır rapor yazıp hazırladım doğum haritalarının analizlerini, ama bu sefer yapmayacağım. Ben anlatacağım, siz not alacaksınız. Üç saat süren bir analiz. Başka şehirde yaşayanlar ise üzülmesinler telefonda analizlerini anlatıyorum. Doğum haritası analizi yaptırmak isteyenler bana, nergistuncil@yahoo.com adresine mail atabilirler. Doğum haritanız için 840 TL olan analiz şimdi indirimli tüm takipçiler için 420 TL ücret alıyorum.      

 

Doğum haritasını çıkarmak için gerekenler;

 1-Doğum yeri

 2-Doğum saati (gündüz, gece, saat, dakika)

 3-Doğum tarihi (yıl, ay, gün)


Doğum Haritası Special

Özel bir konuda doğum haritasına baktırmak isteyenler, sadece aşk, evlilik veya iş, başarı, kariyer, meslek seçimi veya aile hayatlarıyla ilgili veya genel bilgi isteyenler bana ulaşabilirler. Danışmanlık ücreti 160 TL'dir. Yazılı olarak sizi iletiyorum danışmalığı, mail aracılığı ile gönderiyorum.

 
 

 

 

 


 

Günlük falınızı okumak için burcunuza tıklayın!

koç     boğa     ikizler    yengeç    aslan    başak
  
terazi    akrep    yay    oğlak    kova    balık


 

Haftalık falınızı okumak için burcunuza tıklayın!

koç     boğa     ikizler    yengeç    aslan    başak
   terazi    akrep    yay    oğlak    kova    balık


 

Aylık falınızı okumak için burcunuza tıklayın!


koç    boğa     ikizler    yengeç    aslan    başak
  
terazi    akrep    yay    oğlak    kova    balık

 

 

 

 

 

 

Ocak ayı Burçkolik sitesinde; 

 

Tüm Oğlak burcunda doğanların doğum günlerini kutluyoruz!  Mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl geçirmenizi dileriz.
2018 burckolik.com

1.Ocak. 2018

 

Sitemizin Tarot bölümü, Tarot fallının inceliklerini öğrenmek isterseniz, yazı dizisini okuyabilirsiniz.

 

Mektup Ekonomik kriz ve Ay düğümleri tıkla! Editörümüzün yeni yazısını mutlaka okuyun.  

  

Doğum haritası nedir?tıkla! Doğum haritası, yıldız haritası ile ilgili tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız.                

 

Eğer yaşamınızın rutinliğinden biraz olsun uzaklaşmak isterseniz, burckolik sitesinin sizler için seçip hazırladığı müzik sayfalarını gezebilirsiniz. Ortaçağ Avrupa müziğini dinlemek için tıkla!

  

Sitemizin Kara kedi bölümünde yaşadığınız tuhaf olaylara ışık tutuyoruz. Başınızdan geçmiş olan garip olayları bize yazabilirsiniz. 

  

Gezegenler bölümünde, Başak burcunun yöneticisi  Merkür'ü anlattık.tıkla!

 

Sevgilimin burcu Burçların aşk hayatlarındaki kadın ve erkek özelliklerini mutlaka okuyun.

  

Her gün, her hafta  sitemizden burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

  

Bizimle iletişime geçmek için burckolik@yahoo.co.uk adresine e-mail gönderebilirsiniz.

  

 

Gökyüzü Günlüğü

    Güneş Oğlak burcunda     Ay Yengeç burcunda        Merkür Yay burcunda
   Venüs Oğlak burcunda      Mars Akrep burcunda   Jüpiter Akrep burcunda
    Satürn Oğlak burcunda        Uranüs Koç Burcunda
    Neptün Balık burcunda        Plüton Oğlak burcunda

 

,