Rüyalar, gündüz yaşadıklarımızın gece iz düşümleridir. Rüyalarda birebir geleceği görmek çok nadir rastlanan bir olaydır. Bu nedenle rüyalarınız, günlük hayatınızın ve beklentilerinizin bir arada harmanlanarak ve özündeki saflığı korunarak şekil değiştirmiş halidir. 

Rüyalarımız, tükettiğimiz duyguların, olayların ve zamanın gölgesidir. 

Rüyalarınızı yazarken geleceğin değil, geçmişin izlerini taşıdığını unutmayın. Gelecekten ufak ipuçları veren rüyalar genelde, görünen köy kılavuz istemez mantığı ile beyninizin algıladığı, şimdiden gelecekteki sonucu belli olan durumlardır.

Bazı insanlar kendi gelecekleriyle ilgili önemli işaretler içeren rüyalar görebilirler. Ama önemli olan yorumlayabilmektir. Ve çoğu zaman rüyadaki görüntüler, simgeler yaşanan olaylardan sonra yorumlanır, ve rüyanın gerçek mahiyeti ortaya çıkar. Gelecekten haber veren rüyaların ortak özelliklerinden biri çok akılda kalıcı, aradan uzun zaman geçse bile unutulmayan rüyalar olmalarıdır.

Uyku ölümün kardeşi ise, rüyalarda farklı bir varolma alanıdır. Orası beynimizin mavi derinlikleri veya ruhumuzun bedenden ayrılarak gittiği bir lunaparktır. Lunapark diyorum çünkü, korkuyu, eğlenceyi, acıyı, heyecanı tadıp, şekilden şekille girmeyi başardığımız, güvenli ve hiç zarar görmeden eve geri döndüğümüz benzer bir yerdir. 

Şimdi lunapark maceralarınızı burckolik@yahoo.co.uk  adresine yazıp gönderebilirsiniz.         

 

 

 

 

Açıklama!

Rüya yorumlarında farklı ve değişik rüyalarınızı bize yazın lütfen. Bize gönderilen her rüya yorumlanmayabilir. Yorum gerektiren ilginç rüyalara burada yer vereceğiz, bilginize.

 

13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Gördüğüm rüya sabaha karşıydı. Bir ormanlıktayım ve amcam ben ve komşum. Tam olarak hatırlamıyorum ama ya amcama yada komşuma kazıyorum mezarı. Onlar da bana yardım ediyor ve mezarın içerisinden bir ceset çıkıyor cesettin üzeri tahtayla kapalı, bir anahtar buluyorum ve mezarın içerisinde bir kapı, kapıdan içeri giriyorum Ve anahtarın açacağı bir yer arıyorum ama bulamıyorum ve bulamadan da uyanıyorum. Bu rüyamın yorumunu merak ediyorum. Yazarsanız sevinirim.

Mehmet Gökçe

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eskiden kalan bir sorun ve de durum tekrardan hayatınızda ortaya çıkmış olabilir. Sorunu çözmek için yeni bir girişimde bulunmayı arzuluyor olabilirsiniz. Sıkıntınızın asıl kaynağını bulup yok etmek için çaba harcayabilirsiniz. 


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Dün gece beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Önce bir yerden eve kendimden çok emin bir şekilde yürüyorum. Bu sırada arkamdan (güya tanıdığım ancak diyalogumun olmadığı) bir erkek (yaşıtım) gelip omzuma dokunuyor ve konuşuyoruz. Sonra bir yere gidiyorum. Sanırım bizim evimizmiş ama bir camiye ya da kiliseye benziyor. sarayvari bir havası var aynı zamanda. yüksek ve ihtişamlı pencereleri var. Ancak bu pencereler hep odalara bakıyor. Bense dışarı bakan bir pencere arıyorum. Odadan odaya geçerken böyle bir yer buluyorum. Ancak burası umuma açık bir yermiş. Cami gibi bir yer. Bende giriyorum, ancak biranda burası kuzenler,arkadaşlar ve bir takım gençlerle dolu bir yer oluyor. Birileri bir şeyler anlatıyor, onları dinliyoruz, ama çok rahatı bütün rüya boyunca. Meğer bizi ölüme hazırlıyorlarmış. sonra bu adamlar bizi tek tek alıp soruyorlar, ismimizi, doğum tarihimizi,saatini. sonra elime iki katlanmış koca kağıt veriyorlar ve karşı masaya gönderiyorlar. Oradaki bayan alıp bakıyor, sonra bana yine bu kağıtlarla birlikte bir şey veriyor. Bunları açınca içinde çok hoşuma giden şeyler çıkıyor. Hayatımda hobi olarak uğraştığım şeylerle ilgili objeler, daha başka şeyler de var ama hepsi beni mutlu ediyor ve kahkahalara ve bağırışlara boğuluyorum. İnsanlar hayretle bana bakıyorlar. Bunları bana veren görevlilerin de sevincime katıldıklarını hissediyorum. Sanırım bundan sonra uyandım. Yorumunuzu bekliyorum! kolay gelsin!

Elif K.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hayatınızda çok önemli değişimlerin arifesindesiniz, çok önemli kararlar alabilirsiniz. Kendi geleceğinizi ve de mutluluğunuzu düşünerek hareket etmeye başlayacaksın. Sizde baş gösterecek olumlu değişimler çevrenizdeki tüm insanları etkileyecek.


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, sitenizi uzun zamandır izliyorum, en sonunda bende bir rüyamı size yazmak istiyorum, belki yorumlarsınız.. Rüyamda, büyük, açık, camları olmayan yemyeşil bir tepede bir evdeyim. Bu ev yüksek bir yerde ve deniz gözüküyor. Evin hiçbir yerinde pencere yok, çok sade döşenmiş. Ben ise kendi odamda uyuyorken, eve misafir geldiğini duyuyorum. Yatağım çok temiz ve ferah. Eve gelen misafirin küçük kızı yanıma gelerek beni uyandırıyor ve kahvaltıya çağırıyor. Tam kalkarken, gelen misafirleri görüyorum, yatakta sırt üstü dönüyorum ve eski nişanlımı yatağın üzerinde otururken görüyorum. hiç konuşmuyor ve bana bakıyor sadece, mahsun bir ifadesi var, ayakları çıplak yatağın üzerinde oturuyor. Konuşmuyoruz, bende bir müddet ona bakıyor ve ayağından öpüyorum, ve sonra uyanıyorum eğer bu rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz, şimdiden teşekkürler

Mustafa E.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın gelişimi genellikle iki insan arasında telepatik bağ oluştuğunda görülür. Siz eski nişanlınızı düşünüyor, o da sizi düşünüyor olabilir. Rüyanızdaki semboller ise onunla ilgili haberleri takip ettiğinizi ve de onu hatalarıyla sevmeye devam ettiğinizi işaret ediyor. Şuan ki hayatınız oldukça rahat ve huzurlu olabilir, beklentileriniz ve de umutlarınız sizi hayata karşı güçlü kılıyor olabilir.


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

ÖNCELİKLE MERHABA, BUNDAN 8-9 AY ÖNCE HALAM VEFAT ETMİŞTİ, VE BENİM GÖRDÜĞÜM RÜYADA KARMA KARIŞIK OLAYLAR GERÇEKLEŞİYOR. SAVAŞA DÖNMÜŞ GİBİ BİR YERDE BİR ARABA PATLIYOR, ORADA BİR KADIN ÖLÜYOR VE HABER EKİPLERİ, AMA O ZAMAN HALAM DAHA ÖLMEMİŞ, VE BEN VE AİLEM ORDAYIZ, ÖLEN KADININ HABER EKİPLERİ 4 ÇOCUĞUNUN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR VE BENİM HALAMIN DA 4 ÇOCUĞU VARDI. ÖLEN KADININ HALAM OLMADIĞINI DUYMADAN ÖNCE AĞLAMAYA BAŞLIYORUZ. ÖLEN KADININ HALAM OLMADIĞINI DUYUNCA SEVİNİYORUZ, AMA ORTALIK HEP KANLA DOLU, AMA ÖLEN KADININ YÜZÜNÜ GÖREMEDİM. SONRA HALAM RÜYADA GERÇEKTEN ÖLÜYOR VE SONRADAN HALAMIN ÖLMEDİĞİNİ GÖRÜYORUM SEVİNİYORUM AMA HALAMI BAŞKA BİR İNSAN OLARAK GÖRÜYORUM AMA HALAMA BİR TÜRLÜ SARILAMIYORUM. YANİ ONU UZAKTAN GÖRDÜM, BUNDAN ÖNCE YANİ HALAMIN ÖLMEDİĞİNİ DUYMADAN ÖNCE KARDEŞİMLE BAKKALDAYIZ BOZUK PARALARLA KENDİMİZE YİYECEKLER ALIYORUZ, KARDEŞİMİ BIRAKIYORUM ORADA, ABLAMLA KARDEŞİM PARALARIMI HARCAMIŞLAR VE BUNU DUYUNCA ÇOK AĞLIYORUM; LÜTFEN BANA BU RÜYANIN YORUMUNU HEMEN YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TESEKKÜRLER...

DAMLA

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Yaşadığınız olaylardan etkilendiğiniz için bu rüyayı görmüşsünüz. Halanızla ilgili gelişmeler sizin hayatınızı değiştirmiş olabilir. Garip bir güvensizlik hissetmişsiniz ve bu, kardeşlerinizle ilişkinizi bile olumsuz etkilemiş. Ölüm gerçeğine daha soğuk kanlı bakmaya çalışın. Çok hassas bir yapınız var. Duygularınızı mutlaka dile getirin, her şeyi kendi içinizde biriktirmeyin. 


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar dün geceki rüyamı anlatmak istiyorum rüyamda dedemlerin evindeyim ve oraya iş için gitmişim bir sürü iş arkadaşım da yanımda var sadece bir tanesini tanıyorum orada iş için hazırlık yapıyoruz sonra işimizi yapıyoruz ve bitiyor giderken ben ölmüş dedemi lavabodan abdest almış çıkarken görüyorum ağlamaya başlıyorum dedem bana doğru geliyor odaya doğru ve sarılıyoruz ve ağlıyorum anneannem de evde var. Sonra araba beni bekliyor eşyalarımı alıp gidiyorum arabaya biniyorum. Bindiğimde fark ediyorum ki gözlüğümü evde unutmuşum anneannem hemen bana gidip getiriyor, bu arada anneannem evde kalıyor bizle gelmiyor bir bakıyorum ki arabayı dedem sürüyor yanında arkadaşım ve arkada ben ve tanımadığım birkaç kişi daha. Yorumlamanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler

Burcu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İş hayatınızda kendinize olan güveninizi yitirmiş olabilirsiniz. Güven, sevgi ve de sadakat beklentiniz artmış. Yardıma ihtiyacınız olduğunu hissediyor olabilirsiniz. Huzursuzluğunuzu ve de güvensizliğinizi yenmeye çalışın.


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Benim rüyalarım hep mesaj içeriklidir genelde. Babaannem şu sıralar hasta. Geçenlerde bir rüya gördüm. Sessiz bir ortamdaydım, boşluktu her yer. Gökyüzüne dayanmış sanki buluttan yapılmış bir merdiven gördüm. Gökyüzüne baktığımda, babam ve bütün kardeşleri babaannemi aşağıya indiriyorlardı. Uzaklaştılar. Merdiven hala duruyordu. Merdivene doğru yürüdüm ve çıkmaya karar verdim. Adım adım çıktım, mavi bulutların üzerindeydim. Küçük bir kapı vardı. Orayı tam açıyordum ki.. Önüme sadece sakalı görünen biri geçti. O sakalda sanki buluttan yapılmıştı. Tekrar kapıyı açmaya çalıştım, beyaz ışık vardı o kapının ardında. Sakal tekrar önüme geçti. Ve dedi ki: ''sen daha bu kapıdan girmeyeceksin, 7 yıl sonra buraya geleceksin ve ancak o zaman bu kapıyı açabilirsin, simdi in''. Ben şaşkın bir vaziyette indim. Bu rüyayı anlamam için bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim. 

Hatice.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Babaannenizin durumu ağırlaştığı için bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Rüyanızın içindeki semboller sizin açınızdan olumlu. Biraz sabırsız bir mizacınız olabilir, bu yüzden çevrenizdeki insanların sık sık müdahalesine maruz kalıyor olabilirsiniz. Ama istediklerinizi gerçekleştirecek cesarete sahip olmanız ilerki yıllarda size güzel başarılar getirecek.


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhabalar. Ben size bir rüyamı anlatmak istiyorum bu sıralar üst üste rüyamda köpekleri görüyorum bir keresinde şehrin her tarafında köpekler havlıyor, yalnız birisinin benim peşimde olduğunu seziyor ve kaçıyordum. Diğeri ise köpeklerin bana havlayıp çok yakınımda olduğunu gördüm. Bir diğeri ise lavaboda iken siyah kurtçukları gördüm kurtçukların sanki bir kovada toplanıp sadece bir tanesi lavabodaydı ve ben onu rüyamda iken tutup dışarı atmıştım. Rüyalarımın genel anlamda ne olduğunu bildirirseniz Sevinirim iyi çalışmalar.

Kamil K.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Köpek havlaması bazı insanlardan hoşlanmadığınız sözler işittiğinizi işaret eder. Bazı insanların veya bazı arkadaşlarınızın davranışları sizi huzursuz ediyor olabilir. Kurtçuk da sizi rahatsız eden bir huzursuzluktan veya sağlık probleminden kurtulacağınızı işaret ediyor. 


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda halamın evinde akşam uyuyoruz. Ben gece kalkıp dolaşıyorum ev çok kalabalık yakın akrabalar da evde uyuyorlar. Banyoda küvette bile kuzenim uyuyor.. Ev olduğundan daha geniş.. Evin girişi beyaz aydınlık dışarıda evin ortasında bir bahçe var. Ortada bir su kuyusu var su kuyusunun içine bakmak için eve doğru çıkan bir merdivene tırmanıyorum. İçinde su kovası ve bir zeytin ağacı görüyorum. Kuyuda su gözüküyor...

Esra Ar

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kendi kişiliğinizi, kaynaklarınızı ve de değerlerinizi yakınlarınıza göstermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ve bunun için de kendinize başarılı olma hedefleri belirleyebilirsiniz. Gizli amaçlar ve de hedefler ise, sizi yükseltebilir, bilgi ve de deneyiminizi arttırabilir. Çevrenize karşı duygularınızı daha fazla göstermeye çalışın. 


13.04.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA GÖKTEN BALIK YAĞIYORDU. YAĞMUR YERİNE. ETRAFTAKİ İNSANLAR DA ŞEMSİYELERİNİ TERS ÇEVİRMİŞLER, BALIKLARI TOPLUYORDU. BUNLARIN ARASINDA YAKIN AKRABALARIMI DA GÖRDÜM. BENİM İSE ŞEMSİYEM YOKTU. ÇOK GÜZEL İRİ BALIKLAR VARDI.1-2 KG. AĞIRLIĞINDA HER BİRİ. YERLERDE DAHA CAN ÇEKİŞMELERİNİ BİLE GÖREBİLİYORDUM. SONRA BEN VE EŞİMDE BAŞLADIK YERDEN BALIK TOPLAMAYA. SONRA BİR ODA VARDI VE ORDA BALIK AMA YÜRÜYEBİLEN, DEĞİŞİK BİR HAYVAN ŞEKLİNDEYDİ. SÖZDE MERCAN BALIĞI OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR. KOYU RENKLİ. EŞİMLE BEN ÇOK ŞAŞIRDIM  VE EŞİMİ YAKALAMASI İÇİN ODAYA GÖNDERDİM. EŞİM GİTTİ. SONRA BALIĞI KENDİ ELİMİN ALTINDA AMA BENİ ISIRIRKEN GÖRDÜM. ELİMİ TUTMUŞ DURUMDAYDI. EŞİME KURTARMASI İÇİN SESLENDİM. AMA DEDİĞİM GİBİ BALIK BAŞKA BİR HAYVANA BENZİYORDU. O HAYVANINDA TARİFİ MALESEF YOK. HATIRLAYABİLDİĞİM BU KADAR. TEŞEKKÜRLER

ARZU T.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Parasal konularla ilgili yatırımlarda güven eksikliği duyuyor olabilirsiniz. Bazı fırsatları değerlendirirken zarara uğrayacağınızı düşünüp korkuyor olabilirsiniz. Daha rahat ve de esnek olmaya çalışın, risk almaktan korkmayın.


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bir mermerin üstüne kendi adımı kazıyorum, çok uğraşıyorum, sonra şöyle bir bakıyorum tam olarak adımı nasıl yazdığımı görmek için... Bir bakıyorum ki bu bir mezar taşı, kendi mezar taşımı yazıyomuşum... Adım soyadım doğum tarihim.. (ve asla unutamayacağım o güne kadar) ve ölüm tarihim 19 Şubat 2007 yazıyor.... Çok korkuyorum çevreme bakıyorum, o anda fark ediyorum ki zaten ölmüşüm, mezar taşımı yazıp gömülmüşüm.  Çok korkunçtu. Şimdi bu tarihi unutamıyorum... Acaba insanın ölüm tarihini görmesi mümkün mü? Yoksa bu beynimin derinliklerindeki başka bir şeyin işaretçisi mi? Şimdiden cevap vericeğin... Ya da en azından zaman ayıracağın için teşekkür ederim....

Tuba

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Çok fazla karamsarlığa kapılmış olabilirsin, hayatının önemli noktalarında çıkmaza girdiğini düşünüyor veya rüyayı gördüğün sıra böyle hissediyor olabilirsin. Sana zarar veren şeylerden veya hayatının dönülmez yollarından sapabileceğini, hayatını değiştirebileceğini görmek için karamsar fikirlerden kurtulup biran önce kendini toparlamalısın. Bırak hayat ve insanlar senin peşinden gelsin. 


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABALAR ; rüyamda evimizin içinde karafatmaların ölülerini gördüm ayrıca halıflekslerin altın da büyük büyük karafatmalar vardı ayağımla ezip öldürüyordum rızca etsem yorumlar mısınız lütfen, şimdiden teşekkür ederim hayırlı günler. 

İlknur DEMİR

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Size zarar veren sözler, laflar işitmiş olabilirsiniz, çevrenizde size zararı dokunan insanlardan kurtulabilir, onları yenebilirsiniz.


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle hepinize iyi günler. İçime dert olan bir rüyadan bahsetmek istiyorum. Ben annemden uzakta yaşıyorum, evliyim ve hamileyim. Gece rüyamda bir erkek çocukla annemin evini ziyarete gittiğimi gördüm. Annem de bebeği ilk defa görüyormuş. Hemen ona sarılıp öpüyor. Sonra ben bebeği emziriyorum. Göğsümü sıkmamla süt fışkırıyor. Bebek iki göğsümden de emiyor ve daha sonra kusuyor. Aynı gece de annem kendi rüyasında evin dışında oluyor. Ortalığı sel basıyor. Çamurlu ve bulanık bir su.. Her yer yıkılıyor. Annemde kendi evinin sokağına dönerken evine bir şey olmadığını düşünüyor ama onun evi de yıkılmış. Çevrede bütün binalar yıkık. Annemin evinin içinde ben beliriyorum ve elimde resimler ve cd ler oluyor. Bunları anneme veriyorum. İnternetten biraz bakındım ve pek iç açıcı şeyler okumadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Gökçe Albayrak

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Annenizin hayatı veya yaşantısıyla ilgili bir takım endişeler yaşıyor olabilirsiniz ya da kendinizi güvende hissetmediğiniz için annenizi yanınızda istiyor, geçmişinizden kopamıyor, yeni hayatınıza alışmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Annenizin ise bazı problemleri olabilir, ona karşı daha anlayışlı olmaya çalışın.


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben rüyamda fare mi sincap mı ikisinin karışı mı hayvanlar gördüm. 3 yada 4 tanelerdi, bir tarafta yer sofrası hazırlanıyordu ve hayvanlar sofraya koşmaya başladılar, ben de engellemek için bir tanesini ayağımla durdurdum, hayvan benim ayağımı ısırmaya çalıştı ama ısıramadı dişleri uzun ve büyüktü, sonra çok sivri ve uzun tırnaklarını gördüm tam ayağıma batıracaktı ki ben korkuyla uyandım. Eşim hapiste ve maddi yönden sıkıntı içindeyim ve bu rüya beni çok ürküttü acilen yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Nevin K.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bazı insanlar tarafından rahatsız ediliyor olabilirsiniz. İş ve parayla ilgili yeni girişimleriniz bazı insanlar tarafından engellenmeye çalışılıyor olabilir. Kendinizi güvende hissetmediğiniz için böyle bir rüya görmüşsünüz.


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi günler, Rüyamda küçük bir kutunun içinde iki tane kuş gördüm ve bu kutu beni elideydi kuşları bırakmak ve kaybetmek istemedim nedense ve salmadım onları. Kuşlardan birisi gagasını açtı ve içine su dolmaya başladı içine, diğeri de o sudan içip durdu. Yorumunuz için teşekkürler.

Rüyaperest

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ayrılmak istemediğiniz insanları, sevdiğiniz iki iyi arkadaşınızı veya bağlandığınız birilerini rüyanız temsil ediyor. İnsanları koruma, kanatlarınız altına alma güdüleriniz çok gelişmiş olabilir. 


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda eski evimizin mahallesinde yürüyorum. Gökyüzünden bir ip sarkıtıldığını görüyorum. İp yanıma doğru geliyor. Gökyüzüne bakıyorum ama ipin ucunu göremiyorum. Ben korkup hızlı hızlı yürümeye başlıyorum, ipte benimle beraber hareket ediyor. Sonra mahallenin diğer ucunda ipin durduğunu görüyor ve rahatlıyorum. O ara başka rüyalar görmeye başladım ve bir ara uyandım. Sonra tekrar uyudum yine aynı yerde ipi tekrar görüyorum. İp benimle beraber yürümeye devam ediyor. Bir ara bana çok yaklaşıyor ama ben ipi tutmaya cesaret edemiyor ve koşarak arkadaşımın apartmanına giriyorum. İp biraz kapının yanında durduktan sonra hızla geri gidiyor. Ben de yavaşça kapıdan çıkıp peşinden bakıyorum, ip çok süratle sanki öfkelenmiş gibi çok uzaktaki bir ağacı kökünden sökerek alıyor ve gökyüzüne çekiyor. O andan sonra o ipi bir daha görmedim. Ama bu  rüyadan seneler geçmesine rağmen çok etkilendim. Yorumlayabilirseniz çok sevineceğim. İyi günler..

AYŞEGÜL

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İp, yolunuza çıkan bir kısmeti veya insanı temsil ediyor olabilir. Güvensizlik, kararsızlık çekmiş olabilirsiniz. İpin bir ağacı köklemesi ise başka bir aileyi veya başka bir insanın seçilmesini gösteriyor. Birisini reddetmiş olabilirsiniz.


29.03.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ben rüyamda su içtiğimi gördüm sonra bana biri sular solucanlı akıyor dedi, bak içtiğin bardaktaki suda solucanlı dedi, bir de baktım içtiğim su dolu bardağın içinde solucan var sonra üzüldüm solucanlı içtim, şimdi içimde solucan varmış diye… bu arada solucanların kimi ölü kimi diriydi.. Bu ne anlama gelir acaba?

Adile

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Farkında olmadan kötü bir işe karışmış olabilirsiniz. Ve bazı insanların size zararı dokunmuş olabilir. Daha dikkatli ve uyanık olmaya çalışın.  


06.01.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda ben kollarımı kanat olarak kullanıp uçuyorum. Uçsuz bucaksız bir çiçek tarlası üzerinde alçaktan uçuyorum. Rengarenk çok güzel büyük başlı çiçekler. Rüyam ne anlama geliyor?

Muzaffer H.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bir tür mutluluk yaşayabilirsiniz, hayatınızda bir yükseliş gerçekleşebilir. Veya bir tür rahatlığa erişebilirsiniz. 


06.01.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM YORUMLAMANIZ DİLEĞİYLE RÜYAMI ANLATIYORUM RÜYAMDA BİR EVDEYİM AMA ÖYLE SICAK İNSANIN İÇİNE HUZUR VEREN BİR EV Kİ. BALKONU VAR BÖYLE DENİZ KARŞIMDA PIRIL PIRIL GÜNEŞ İNSANLAR CIVIL CIVIL, ÖYLE GÜZELKİ SANKİ BAHAR, SANKİ YAZ. EVİN İÇİNE GİRİYORUM. RAFLAR VAR, TOZLU ÇANAKLAR FALAN VAR, TASLAR VAR , EVİN İÇİNE GÜNEŞ GİRİYOR, EVİN İÇİNİ MERAKLI MERAKLI GEZİYORUM, BAKIYORUM BİR KOLTUK VAR, ANNEM YATMIŞ UYUYOR. BEYAZ PERDELER TÜLDEN YAPILMIŞ VE UZUN. EVİN İÇİNDE FAZLA EŞYA YOKMUŞ. SONRA BALKONA TEKRAR ÇIKIYORUM, Bİ ADAM GELİYOR EVİN İÇİNDEN GÜYA EVİN İÇİNDEN SOKAĞA ÇIKICAKMIŞ, ADAMI İTİYORUM GİDİYOR O. SONRA TEKRAR BALKONA GİDİYORUM HUZURLA İNSANLARI SEYRE DALIYORUM.... 

Optimistik

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ev ve aile huzurunuzu çok fazla önemsiyor olabilirsiniz. Dışarıdan gelen müdahalelere, sözlere, dedikodulara hiç tahammülünüz olmayabilir. Sizin huzurunuzu bozacak, ailenizi üzecek ve rahatsız edecek durumlara karşı çok duyarlısınız. 


06.01.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, Ben dün gece rüyamda bir yakınımızın düğünü için hazırlanıyorum, ama bir sürü engelle karşılaşıyorum. Ailede herkes hazır bir ben değilim. Ne giyeceğimi bulamıyorum, saçımı, makyajımı yapamıyorum. Bir ara kendimi üzerimde günlük bir kıyafetle gördüm, evden çıkmaya hazırlanırken, giydiğim pantolon leke olmuş, halam çıkarmam için yardım ediyordu. Sonra teyzem gelmiş makyajıma yardım etmek için. Yalnız pantolondaki lekeyi çıkarırken annem gelmiş ve göbeğimi açmış, bunu da çıkarın deyip gitmiş, ve o gittikten sonra göbeğimden bir arı çıktı, çok rahatlamıştım. Sonra konuşan, kanadı kırık minik, renkli bir kuş yanıma gelip benden yardım istedi. İzin ver saçına sarılıp kendime kanat yapayım dedi, ben de izin verdim. Daha tam olarak hatırlayamadığım bir çok engel. Sonunda gidebiliyorum galiba. Rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden teşekkür ederim

SEVAL

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ancak bazı arzularınız gerçekleştikten sonra rahata erebileceğinizi düşünüyorsunuz, evlilik veya çocuk gibi... Sizin için yeni bir umut doğacak. 


06.01.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İki ay önce çok sevdiğim ve üzerine bir çok hayal kurduğum bir insanı kaybettim. Sevgi anlamında birbirimizi ikimizde çok seviyorduk ama hiç bir zaman bunu kelimelere döküp de birbirimize olan sevgimizi anlatmadan hep sakladık, herkes farkındaydı fakat biz anlatamadık, kendisi bağırsak kanseriydi bu yüzden kimsenin hayatına girmiyor kimseyi de hayatına sokmuyordu ve iki ay önce vefat etti ama hep rüyalarımda elimi uzatacak kadar yakın ama dokunamıyorum gözlerimizin içine acı acı bakıyoruz, birşeyler anlatmak istiyor ama benimle konuşmuyor, fakat içindeki sıkıntıyı anlayabiliyorum ben bir şeyler soruyorum cevap vermiyor sadece gülümsüyor, elleriyle gözümdeki yaşları siliyor ama beni özlediğini hissediyorum, rüyamda sonra geldiği beyaz arabasına binerek benden uzaklaşıyor, bu rüyamın anlamı nedir sizce?

Aysun

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kaybetmenin acısını yüreğinizden atamadığınız için bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Bazen kelimeler önemsiz kalır. Sevgi kelimelere ihtiyaç duymayacak kadar büyük bir duygudur. 


06.01.2006

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda akşam eşim ben ve annemle babam bir yere gitmişiz oturmaya. Akşam oluyor hava kararıyor oradan çıkıyoruz ve yağmur yağıyor. Sonra eşim arabasını bıraktığı yere doğru gidiyor. Ben de yürümeye başlıyorum annemlerle. Sonra yokuş yukarı yürürken ben onları geçiyorum ve çok aydınlık manzarası çok güzel vadiler ovalar görüyorum her yer aydınlık. Birdenbire sivrisineklerin hücumuna uğruyorum. Her yerimden ağzımdan burnumdan kulaklarımdan çıkıyorlar beni ısırıyolar. Sonra annemlerden yardım istemek için aşağıya bakıyorum onları da sarmışlar ama çok daha azlar. Karşıma beyaz bir yer evi (bembeyaz kireçten) çıkıyor. Bağırıyorum camlarına kapısına vuruyorum kimse yok. Bende kimsede yok ama napıyım şu camı kırıyım da içeri gireyim insanların evini de mahvediyorum ama diye düşünüyorum. Camı orada bulunan bir iskemleyle kırıp kendimi içeri atıyorum. Bir de bakıyorum ki içerde kimse yok eşya da yok ama bembeyaz tertemiz. Kurtuluyorum. Sonra evin arka kapısına koşuyorum annemler bana sesleniyor. Beni hastaneye götürüyorlar. Onları fazla ısırmamışlar. Burada bitiyor rüyam. Anlamı nedir acaba bana cevap yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dilek Ö.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bir sorun, hastalık, rahatsızlıkla karşılaşabilir veya bir insanın düşmanlığına maruz kalabilirsiniz. Zarar görmekten korktuğunuz için kendinize sığınacak bir yer arayabilir, çevrenizdeki insanların yardımlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda tanıdığım (fakat yakından tanımadığım ve bir zamanlar bana bakışlarıyla ve davranışlarıyla beni çok beğendiğini belli eden birisi) ile karşılaşıyorum. Önce almanca konuşuyoruz, fakat o birden İngilizce konuşmaya başlıyor ve ben onu anlamıyorum ama yanından ayrılmıyorum ve yine Almanca konuşmaya başlıyoruz sonra o bana maaş verir gibi bir tomar kağıt para veriyor onda sonra yüzüne bakıyorum ve yüzü bana gittikçe yaklaşıyor ve burnunu görüyorum ama çok büyük.. Daha sonra ise hiç konuşmadan parkta ilerliyoruz ve sırtüstü yere yatıyoruz yan yana ve ben ona ondan hoşlandığımı söylüyorum o konuşmuyor ama. Ben bu rüyamın bir hayal rüyası olduğunu düşündüm öncelikle yani öyle olmasını istediğim için bilinçaltı bana böyle bir rüya gösterdi diye düşündüm ama yinede emin değilim.. Bana cevap yazarsanız çok memnun olurum. Size şimdiden çok teşekkür ederim. Hoş ve sağlıcakla kalın.

Meral

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda gördüğünüz kişi sizi mutlu ediyormuş. Ama aranızda iletişim problemi varmış. Rahat olarak bir araya gelme şansına erişememişsiniz. Ama bu kişinin size olan ilgisi sizi etkilemiş. Bu kişiyle bir araya gelme şansını yitirmiş olabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben dün gece yani 14.10.2005 gecesi yaklaşık 14 ay boyunca uyuduğumu gördüm. Telefonum şarja takılı idi ve kalktığımda binlerce arayan vardı. Evden ayrı bir yerde öğrenciyim ama bir ders yılı gelmiyorum okula arkadaşlar geldiğimde şaşırıyorlar. Aslında çok uzun ama özü ben 14 ay boyunca yattığımda yatakta uykuda kalıyorum. 14 ay sonra kalkıyorum herşeye kaldığı yerden devam ediyorum. Lütfen bu rüyayı bana yorumlar mısınız...

Ali Özdemir

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Allahtan her rüya gerçek olmuyor yoksa 14 ay sevdikleriniz sizden mahrum kalacaktı. İşlerinizi ihmal ediyor olabilirsiniz. Hayatınızı daha düzenli yaşamaya çalışın. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Kendimi eski erkek arkadaşımla kapalı loş bir cafede karşılıklı oturmuş birbirimize gülümseyerek bir şeyler anlatıyorken gördüm. Daha sonra sivri ve uzun kafalı etrafına ışıklar saçan bir bebek beliriverdi. Acaba nedir bunun anlamı? Birbirimizi çok üzerek kırarak ayrıldığımız ve bir daha görüşmemiz imkansız gözüyle baktığım arkadaşımla aradaki buzlar mı eriyecek?

H.Ş.K

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ayrılık devam ediyor ama barışma umudu taşıyorsunuz.


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, Rüyamda sekiz sene önce ölen annemi görüyordum; bana kızım sen bu aralar çok sıkıldın, buralardan biraz uzaklaş bak göreceksin çok daha iyi olacaksın diyordu. Ben de bir gemi ile sahil kasabasında bir yere geliyorum -güya ayvalıkmış- deniz kenarında restoranlar, evler taştan enteresan binaların olduğu ancak biraz tenha bir yere. Orada yeni birisiyle tanışıyorum ve yakınlaşıyorum -zaman sanki hızla akıp geçiyor gibi- derken bir kız gelip bana eski sevgilimin güya adı Ercan'mış beni görmeye geldiğini söylüyor -böyle birini kesinlikle tanımıyorum, bir havuzun başındayım aslında eski sevgilime gitmek istemiyorum ama o beni olduğum yerden havaya kaldırıp yanına çekiyor -sanki tanıyor gibiyim- birden ağlamaya başlıyor ve gözlerindeki yaşlar yanaklarına gelince inci tanesine dönüşüyor derken yağmur yağmaya başlıyor, bir plaj şemsiyesinin altındayım ona sarılıyorum -yok ya ben yeni biriyle yapamam diyorum yağmur çılgınca yağmaya devam ediyor ve uyanıyorum. Umarım bir açıklaması vardır, şimdiden teşekkür ederim.

Nükhet

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Duygularınızı bulmakta ve sevmekte bazı zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi bulmanız için başka bir kalbe çarpmanız gerek. Gerçek sevginin ve aşkın özlemini duyuyor olabilirsiniz. Hayatı yaşamayı, sevmeyi ve de sevişmeyi kendinize zor görmeyin. Hayata niçin gelir insan?


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ağaçlık bir yer hatırlıyorum askerler var, ondan önce bir tane inek yada boğa gibi bir şey iki katlı bir binanın balkonunda görüyorum, beni görünce iki ayak üstüne geliyor ve gülerek dans ediyor, sonra ben askerleri görüyorum iki tane görüyorum, önce benim askerlik problemim olduğunu hatırlıyorum, sormalarından çekiniyorum, sonra bir de benim üstümde rütbeli asker kıyafeti oluyor aha yırttım diyorum ve askerlerin bulduğu kısma doğru yürüyorum, sanki biri de beni takip ediyor bunu sonra düşünüyorum içimden diyorum ki, bu yaptığım şeyler kıyafetimim asker kıyafeti bir de rütbeli olmasından kimse bir şey anlamaz diye düşünüyorum sonra yürüyorum baya rütbeli askerlerin olduğunu görüyorum, ayakta ve sandalyede oturan ama hepsinin kaç kişi olduğunu bilmiyorum aralarından geçip tuvalete gidiyorum birden sonra tuvalete oturuyorum aşağıya bakıyorum bir sürü sıvı şeklinde pislik ama taşacakmış gibi duruyor ama ben hiç korkmuyorum taşacağından (ben ihtiyaç gidermiyorum orda) sonra uyanıyorum.

Bayram K.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kendinizi güvenli kılmak için farklı yollar denemekten kaçınıyor olabilirsiniz. Bir tür rahatsızlık hissediyor ve de temkinli davranışlar sergiliyor, özgür hareket edemiyor olabilirsiniz. Hakkınızda yapılan dedikodular kulağınıza geliyor ama aldırmıyor olabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Arabama binmişim, bir yere varmak için yol gidiyorum... Böyle, orman gibi daha çok çamların olduğu bir yerde durmak durumunda kalıyorum... Çünkü arabam mı bozulmuş, bir şey olmuş ve arabayı tekrar çalıştıramıyorum.... Napıcam diye çok endişeleniyorum... Kilitleyip iniyorum. Manzarayı o an fark ettim, arkada çamlık, dağın kenarından giden yolun üst kesimlerine doğru, bulunduğum yer. Napalım yürüyerek inicez, artık eve... Evdeyim, yanlış hatırlamıyorsam eve giderken çok büyük bir cadde ( yokuş giden) üzerinde refüjünde olsun yol üzerinde olsun, yatan, uyuyan ne bileyim elinde toplarla serilmiş küçük çocuklar görüyorum... Sessizlik hakim, sonra eve ulaştım. Babam, kardeşim ve nişanlısı vardı. Babam daha sonra evden çıktı. Kardeşime durumu anlattım.. Paniklemiştim. Hemen senin arabayla gidelim. Orada tek başına kalmasın, alınır çalınır filan... Ben ne kadar panik haldeysem, o da tam tersi vurdumduymaz gibiydi. Gideriz gideriz, hele bir akşam yemeğimizi yiyelim de, şeklinde bir tavır gösterdi... Ben de beklemek durumunda kaldım. Her ne kadar çok heyecanlı, üzgün ve endişeli olmama rağmen sabırla yemeğimizi yedik... Sonra oturma odasında tv. izlemeye başladık ki ben yineledim... Gidelim diye... O sırada artık sınırımın sonunda ve yardım göremeyeceğimi  anladım, kardeşime yakınarak hıçkırarak ağlamaya başladım... Bir yandan cep telefonum çalıyordu, ayrıca bu arada yüksek sesle tartışıp, birbirimize suçlamalarda bulunduk. Rüyadan uyandığımda gözlerim yaşla doluydu. Uyandıktan sonra da rüyanın etkisinden kurtulamadığım için de devam etti. Normal hayatta kardeşimle çok iyi anlaşırız... sevgilerimle

Filiz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kısa bir süreliğine hayatınız kendi kontrolünüz dışına çıkmış olabilir. Olayları ve insanları yönlendirmekten uzak düşmeniz sizi etkilemiş olabilir. Kardeşinizin desteği ve varlığı hayatınızda çok mühim ve çok önemli. Onun desteğini alacaksınız. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda; Sonunda kapı olan bir çıkmaz sokağa giriyorum. Bir bilet gişesi gibi bir yer ve içinde iki kişi var (devlet memuru misali giyimli bıyıklı orta yaşlı) ve ben onlara para ödeyip bilet gibi bir şey alıyorum. Bileti alır almaz hemen 5 - 10 metre ilerdeki daracık yolun tam ortasındaki  fıskiyeli havuz (şehir merkezlerinde olur ya) önünde duruyorum ve biraz su içip sağ yanından devam ediyor ve havuzun tam arkasında sokağın kocaman bir demir kapı ile bittiğini görüyorum. Bu demir kapı kapalı ama tam ortasındaki zincir kilidi yok ve sarkık duruyor. Kapıyı zorluk çekmeden açıyorum ve çıktığım yer çok enteresan. Dolmabahçe sarayının önüne stada yakın bir yer. Tam bir iki adım attım atıcam derken iki tane iri köpek kollarıma yapışıyor ve onları biraz yara aldıktan sonra silah çekip vuruyorum (silah kullanmam ama). Ve rüya böyle sonuçlanıyor başka birşey hatırlamıyorum.

urannium

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İnsanın hayatında önemli yol ayrımları olur. Karşımıza yeni bir yol çıkar yürürüz ama bizimle birlikte bazı dostlar gelemez, bu nedenle olanlarla ilişkilerimiz eskisi gibi olmaz.


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba... Rüyamda camdan dışarı bakıyorum. Annem de yanımdaymış. Ama oda loştu. Akşam üzeriymiş... Sonra ben camdan bakarken aşağıda beyaz çarşaftan kendine hayalet kostümü yapmış birini görüyorum. Öyle bekliyor... Ben sonra kim olduğunu anlıyorum. Herhalde yapacakları oyunda giyecek bu kostümü diyorum işi gereği... Neyse o birden olduğum odanın kapısının eşiğinde görünüyor. Hatta içeri girmiş nasılsa. Ben de biraz ürktüm galiba. Çarşafı başından çıkarmıştı. Fark ettim ki ben çıplakmışım, ama sadece göğüslerimin açıkta olduğunu anımsıyorum. Elimdeki beyaz çarşafla sol göğsümü kapayabilmişim ama sağ tarafım açıkta kalmış... O da yanıma yaklaşıp, çarşafın geri kalan tarafıyla sağ göğsümü kapadı. Ama hiç konuşmadık. Sonra o gitmişti ben de anneme benim göğsümü gördüğünü söylüyordum... (hep rüyalarımda göğüsüm açıkta olur ve bende onu kapamaya çalışırım rüyamdaki erkeklerden... bunun açık bir anlamı olmalı diye düşünüyorum... ama bu sefer rüyamda o kapamama yardımcı oldu, garip geldi...) Diğer rüyamda onun abisiyle kaldıkları yerdeki villaların birisinin kapısının önündeydik. Abisi önümde (arkası bana dönük) kapıyı açmaya çalışıyordu. Ben de onu bekliyordum. Beyaz bir tişörtü vardı. O arada gireceğimiz villanın antresinde trabzanların üstünde 2 tane taze ekmek üst üste duruyordu. Ben ekmekten yemek istedim. Ama abisi görecek diye endişeleniyordum (ki ekmek ona mı ait bilmememe rağmen) ya ben tam ekmeği koparırken arkasını dönerse diye düşünüp, ekmeği koparmaya cesaret edemiyordum. Ama birden bir şevk geldi üstteki ekmeğin ucundan koparıp, yedim. Teşekkürler...

GLY

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyanız sizi üzen bazı durumlardan kurtulacağınızı işaret ediyor. Rüyanızda gördüğünüz kişi ise, size göre daha kuruntulu olabilir. Diğer rüyanız ise, parasal konularda bazı çekinceler taşıdığınızı işaret ediyor olabilir. Beyaz tişört ise, o kişinin çok iyi bir kısmet olduğunu sembolize eder. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba rüyamda 2 tane horoz gördüm, benimle birlikte yürüyorlardı, biri sağımda biri solumda, sağdaki beyaz soldaki siyahtı, sadece benimle evin önüne kadar yürüdüler. Bir de deprem olduğunu duyuyorum depremi yaşamıyorum depremin haberi geliyor. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Saygılar

Suna

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sizi korumaya yönelik arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Bilgili ve de farklı insanlar karşınıza çıkabilir. Diğer rüyanız ise, bir yakınınız ekonomik açıdan sıkıntıda olabilir.


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar, 1-Rüyamda benden uzakta olan bir erkek arkadaşım Deniz'i gördüm. Bizim semtteki büyük bir kitapevi değişmiş içi boşalmıştı. Duvarları, her yer beyaza boyalıydı. Orası disko, klüp gibi bir mekan olmuştu. Orada ortak tanıdığımız bir dj müzik çalıyordu. O da dj'in yanında takılıyordu. Ben, annem ve arkadaşım da orada beyaz bir koltukta oturup, müziği dinliyorduk. Sonra şarkıyı beğenince ben ayağa kalkıp, hafiften salınmaya başladım. O arada güzel bir paketin içinde yine ufak paketli çikolatalar gördüm. İki türdü çikolatalar. Biri likörlüydü çikolataların, diğerinin üzerinde altın renkle 'R o m a' yazıyordu. Ben de içimden bu da romlu çikolata herhalde diyip, bir tane yiyordum. Sonra annemlere ilk defa romlu çikolata yedim diyorum (gerçekte hiç sevmem de). Sonra Deniz yanıma gelip, bu şarkıyı sana çalmadım diyor. Ben de e napıyım diyorum. Sonra annem yerinden kalkıp bana :-ağzın nar kokuyor, midem çok bulandı diyor. Orda başka bir odanın kapısını açıp, içeride kusuyor. Ben de garipsiyorum. Sonra Deniz yanıma geliyor ona söylüyorum annem kustu diye. O da benim sağ kolumu ısırıyor ama acımıyor... 2-Aynı gün gene rüyamda o erkek arkadaşımı gördüm. Bu sefer ben bi masada oturuyorum. İleriye doğru bakarken, uzaktan belirsiz, bulanık silüetler görüyorum. Hani uzaktan bakınca herşey küçük ve bulanık gözükür ya aynen öyle. Öyle bakarken, o silüetlerden birinin başında fuşya renkte şapka gibi bişi takmış birini fark ediyorum. Sonra birden o kadar uzaktaki görüntü gittikçe yaklaşmaya başlıyor bana. Yaklaşıyor, yaklaşıyor... Meğerse o Deniz'miş... Şaşırıyorum nasıl böyle kamerada zoom yapmış gibi görüntü gibi birden herşey netleşti ve yakınlaştı diye. Deniz'e bişey diyorum ama şu an ne olduğunu hatırlamıyorum. O duymuyor. Bu sefer o birşey diyordu... Yorumlarsanız mutlu olurum. 

Yıldız

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız, Deniz'in sizden uzak kalmaya devam edeceğini işaret ediyor. Onunla görüşmek mümkün olmayabilir. İlişkiniz ve anneniz arasında bir bağ olabilir. Annenizin sözleri ve düşünceleri sizin arkadaşlıklarınızı etkiliyor olabilir. Sevmediğiniz şeyleri istemeden yapıyormuş gibi hissediyor, gerçek duygularınızı tam olarak gösteremiyor olabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, Güzel rüya yorumlarınız için yeniden teşekkürlerimi sunarak rüyamı anlatmaya geçiyorum. Rüyamda önce kendimi hamile olarak gördüm ve daha sonra bir erkek çocuk doğurduğumu gördüm (ancak evli değilim ve dolayısıyla hiç çocuğum olmadı.) Daha sonra yepyeni doğmuş bebeği bana uzattılar onu emzirmem gerektiğini düşündüm fakat göğüslerimde hiç süt olmadığını gördüm. Yine de çocuğu göğsüme koyarsam süt gelebilir beki diye düşünerek koydum ve ilk önce sağ sonra sol göğsüm sütle dolarak şişti. İkinci rüyamda ise besili kocaman beyaz bir koyunun üstüne binmiştim ve bir erkek beni bir battaniyeyle belimden bu koyuna bağladı. Kolay gelsin, İyi günler:)

Rüyaperest

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Beklenmedik gelişmeler sizin geleceğiniz için oldukça hayırlı olabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan önemli ve de güzel gelişmelere gebe kalabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Kız kardeşim sırtımda ve ada gibi bir yerde masmavi tertemiz denizin ortasındaydık ancak boğulmak üzereydik. Yakında büyük beyaz bir gemi vardı ve ona ulaşmaya çalışıyordum, sırtımda kardeşimle birlikte yüzerken. Rüyamda çok sık deniz görüyorum. Çok kısa bir süre öncede yine deniz kenarındaydım ve dalgalar üzerime geliyordu... Şimdiden teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim... Saygılarımla

Yelda Akkaya

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Karşınıza çıkan insanlardan, özellikle kurnaz olanlardan kendinizi ve de sevdiklerinizi korumaya çalışıyor olabilirsiniz. Özellikle de erkek (aşk) ilişkilerinde çok dikkatli ve gözlemci olabilirsiniz. 


16.11.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Yurt dışında yaşıyorum. Rüyamda babamla umumi bir tuvalete giriyoruz. Çok eski bir tuvalet kara taşlı benim yanımda tanımadığım bir yüz, tuvalet bakıcısı kadın da var içeride. Alaturka bir tuvalet kocaman biır deliği var, ben daha tuvaletimi yaparken delikten dışkılar yukarı taşıyor.. Su döküyorum gitsin diye ama kahverengi yeşil açık yeşil tonlarca dışkı su ile birlikte yukarı eliyor, ödüm kopuyor taşacak diye, kadın korkma diyor, delikten dışkılar yükselip yükselip alçalıyor. Bu arada rüyanın sonlarına doğru gördüğümün bir rüya olduğunu anlıyorum ama hala uykudayım ve kendime korkmamam gerektiğini, bunun bir rüya olduğunu ve iyi bir rüya olduğunu söylüyorum ... sonra uyandım.. yapacağınız yorum için şimdiden teşekkürler

Sabiha Özbay

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sağlığınızla ilgili veya parayla ilgili bir takım korkular ve de endişeler besliyor olabilirsiniz. Sanırım bir tür güvensizlik ve eminsizlik var, geçmişte yaşadığınız bir takım aksilikler ve maddi kayıplar sizi çok etkilemiş olabilir. 


07.09.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:7 Nisan 2005 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

5 Mayıs 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

5 Mart 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

23 Ocak 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

17 Aralık 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

25 Ekim 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

17 Eylül 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

23 Temmuz 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

4 Temmuz 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

21 Nisan 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

10 Nisan 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?


Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

İki gece üst üste ayrıldığım sevgilimi başına bandana
takarken gördüm. Bandana takmasına engel olmaya
çalışıyor ama bunu onu kırmayacak sözcüklerle yapmaya
çalışıyordum. (saçların bugün harika görünüyor, bu
renk sana yakışacak mı bilemedim.. gibi) Her zaman ki
gibi beni dinlemiyor ve bandanayı başına geçiriyor.

Nedense onun için kaygılıyım, bu yüzden rüyamın yorumu
benim için önemli.

Şimdiden teşekkürler

İzgisu Su

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eski erkek arkadaşınızdan haber alamıyor ve onun ne yapıp ettiği hakkında tam bir bilginiz olmayabilir. Bu belirsizlikler sizi endişelendiriyor olabilir. Bu arada tekrar onunla beraber olmak gibi bir düşünce taşıyor olabilir ve ona kendinizi dinletmenin yollarını arayabilirsiniz. Rüyanız sizin eski erkek  arkadaşınıza beslediğiniz duygularınızı ortaya seriyor. 


2003 Şubat ayından önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?